WOŚP zagrała w Stszicu

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy porusza serca milionów Polaków i można powiedzieć, że to już niemal polska tradycja, która na stałe wpisała się w nasze życie społeczno kulturowe.

Jak co roku i tym razem młodzież Zespołu Szkół im. S. Staszica czynnie wspierała to wielkie dzieło, które w naszej szkole zostało zorganizowane 26. stycznia przez Samorząd Uczniowski.

Swoje “granie” rozpoczęliśmy od sprzedaży słodkich wypieków oraz tostów przygotowanych przez uczniów naszej szkoły. Następnie w hali sportowej odbyły licytacje oraz mecz charytatywny w piłkę siatkową Uczniowie – Nauczyciele.

Cała impreza została poprowadzona przez Radę Samorządu Uczniowskiego. Pieniądze zebrane tego dnia w kwocie 2 268,61 PLN zostaną przekazane do Nakielskiego Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli nam w organizacji 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy składamy serdeczne podziękowania i wyrazy wdzięczności mając nadzieję, że w przyszłym roku ponownie połączy Nas idea realizacji tak szczytnego celu.

autor: Patryk Mielcarek RSU