Uczniowie STASZICA w DPV Logistic.

„Wyjazd studyjny do firmy logistycznej był interesującym przeżyciem. Zafascynowała mnie organizacja pracy i zaawansowane technologie które usprawniały cały proces logistyczny. Miałem okazję zobaczyć jak różne części firmy funkcjonują i ze sobą współpracują. Mając na względzie, iż praca w branży logistycznej nie jest łatwa, jest niewątpliwie stresująca, aczkolwiek atmosfera panująca w firmie DPV Logistic była niesamowicie przyjazna. Mile mnie to zaskoczyło.
Spotkania z profesjonalistami pozwoliły mi lepiej zrozumieć znaczenie logistyki w dzisiejszym świecie. To doświadczenie zdecydowanie wzbogaciło moje spojrzenie na branżę logistyczną i zachęciła mnie by związać swoje przyszłe życie zarobkowe, właśnie z logistyką.”

Tak opisuje swoje wrażenia z wyjazdu studyjnego w ramach projektu: „Szkoła Zawodowa Świadomym Wyborem” uczeń klasy 4f Tomasz Janas. Warto dodać, że w tego typu wyjazdach przewidziano uczestnictwo 40 uczniów naszej szkoły. Aktualnie nasi uczniowie realizują staże oraz uczestniczą w warsztatach, a przed nimi jeszcze bogata oferta kursów.

Tomasz Janas i Tomasz Suty