Turyści na wycieczce integracyjnej

Dnia 23.09.2021 roku odbyła się wycieczka klasy technikum organizacji turystyki, której wychowawcą jest Pan Krzysztof Borus. 33 uczniów klasy 1b o godzinie 8:30 wyruszyło w stronę Bydgoszczy.

Pierwszy wyjazd klasowy rozpoczęliśmy od wizyty w restauracji McDonald’s , tam każde z nas poczęstowało się wybranymi przez siebie zestawami.

Celem naszego wyjazdu był seans w Multikinie, gdzie wszyscy razem obejrzeliśmy wybrany film pt. ”Free Guy”. Po mile spędzonym czasie ruszyliśmy w kierunku kręgielni, aby wspólnie, dobrani w grupy, zagrać. Podział na drużyny ustaliliśmy między sobą. Dużo śmiechu i radości przynosiły nam zdobyte punkty a także momenty, kiedy naprawdę nam nie szło zbyt dobrze. Czynny udział w zabawie brali nasi opiekunowie, wspomniany wychowawca naszej klasy oraz Pan Karol Lizak.

Przeżyliśmy miły czas do późnego popołudnia, kiedy to nastał czas powrotu do szkoły. Na miejsce dotarliśmy szczęśliwi i zadowoleni. Atmosfera wycieczki i zabawa na kręgielni oraz wybrany przez nas film spełniły nasze oczekiwania. Bawiliśmy się bardzo dobrze. Wykorzystaliśmy czas na poznanie bliżej naszych kolegów i koleżanek. Spędzony dzień zgodnie uważamy za udany.

Dziękujemy dyrekcji szkoły oraz naszym opiekunom za organizację wyjazdu, opiekę i wspólną zabawę.

Autor: Filip Skubiszewski