Świąteczny Wrocław

Adwent to czas przygotowań na nadejście świąt Bożego Narodzenia. Jedną z jego tradycji jest organizacja jarmarków świątecznych. Chcąc poczuć atmosferę zbliżających się wielkimi krokami świąt,  grupa 98 uczniów Staszica udała się do Wrocławia, by odwiedzić jarmark świąteczny.

W dniu 15.12.2023 r. odbyła się szkolna wycieczka do Wrocławia. W tym dniu poznaliśmy wybrane miejsca, spacerując ulicami Wrocławia. Następnie udaliśmy się na rynek, na którym mieliśmy czas na podziwianie stoisk świątecznych, degustację słodkich przekąsek i zakup pamiątek dla najbliższych. Poczuliśmy wyjątkową atmosferę i klimat.

Wszystko co dobre szybko się kończy i tak też było z naszą wyprawą. Około godziny 18:00 ruszyliśmy w kierunku Nakła, aby po 23:00 zameldować się przed budynkami naszej szkoły.

Szczególne podziękowania należą się organizatorowi wycieczki p. Karolowi Lizakowi.
Dziękujemy również naszym opiekunom Pani Agnieszce Melińskiej, Pani Grażynie Jaskólskiej, Pani Agnieszce Poskrop, Pani Sandrze Pawlak, Pani Magdalenie Gapińskiej, Pani Jolancie Gryko oraz Panu Tomaszowi Melińskiemu za współpracę i sprawowanie opieki nad grupą.

Autor: Patryk Mielcarek kl. 4 b