Siatkarki nakielskiego Staszica mistrzyniami powiatu

Dnia 1.02.2024 roku w hali ZSŻŚ w Nakle nad Notecią odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Piłkę Siatkową Dziewcząt Szkół Ponadpodstawowych. Po gminnych eliminacjach do zwodów zakwalifikowały się następujące reprezentacje szkolne: ZS im. S. Staszica z Nakła, I LO im. B. Krzywoustego z Nakła, ZST z Kcynii oraz ZS im. Chroboczka z Szubina. Zawody zorganizował i przeprowadził w imieniu Starosty Nakielskiego powiatowy koordynator sportu Kacper Bombicki. Zawody rozegrano system pucharowym a wyniki wszystkich spotkań przedstawiają się następująco:

ZS Staszic Nakło 2:0 ZST Kcynia

I LO Nakło 0:2 ZS Szubin

mecz o miejsce III

I LO Nakło 2:1 ZST Kcynia

mecz o miejsce I

ZS Staszic Nakło 2:1 ZS Szubin

Reprezentacja ZS im. S. Staszica w Nakle zagrała w składzie: Agata Chenc, Iga Nowak, Julia Wróblewicz, Kinga Gondek, Patrycja Kołodziejczak, Wiktoria Fedec, Wiktoria Konewka, Zofia Grabas, Bogna Bąk, Julia Kwaśniewska, Martyna Rzyska. Dziewczyny do zawodów przygotował Marcin Kuliński – nauczyciel wf.  

Uczennice nakielskiego Staszica reprezentować będą powiat nakielski w ¼ rozgrywek licealiady na zawodach w Świeciu, które zaplanowane są na dzień 8.03.2024roku.

Gratulujemy naszym siatkarkom i życzymy powodzenia na dalszych etapach rozgrywek.