Logiczne myślenie i współpraca celem klasowego wyjazdu

Dnia 9 listopada klasa pierwsza logistyczna brała udział w wycieczce klasowej, której głównym celem były bydgoskie pokoje zagadek. Najmłodsi szkolni logistycy mierzyli się nie tylko z zadaniami w escape room, ale również korzystając z aplikacji kupowali bilety na pociąg i poznawali topografię miasta Bydgoszcz. Z tym drugim nie zawsze udawało się wyznaczyć najkrótszą trasę, jednak cel główny ostatecznie został osiągnięty.

Zyskujące na popularności pokoje zagadek to rodzaj interaktywnej zabawy grupowej, w której zwykle bierze udział od 2 do 6 osób. Uczestnicy zostają zamknięci w specjalnie przygotowanym pokoju i aby się z niego wydostać, muszą rozwiązać szereg zagadek, które wymagają logicznego myślenia oraz współpracy.

Miło nam poinformować, że podzieleni na 5 pokoi tematycznych: „Morskie Opowieści”, „W Cieniu Piramid”, „Legenda Miecza”, „Nautilus” oraz „Operacja Metro” logistycy poradzili sobie świetnie i prawie wszyscy odnaleźli drogę do ucieczki. Podczas całego wyjazdu towarzyszyła nam świetna zabawa, logiczne myślenie i możliwość klasowej integracji. Opiekunami podczas wycieczki byli Pan Rafał Popowski i wychowawca klasy Marcin Kuliński.