W NASZEJ SZKOLE ZNÓW ZAGRAŁA ORKIESTRA GORĄCYCH SERC !

28 stycznia 2014 roku w naszej szkole odbył się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy połączony z licytacją.

Licytowano Certyfikaty zwalniające klasę w danym dniu z niezapowiedzianych kartkówek i odpytywania oraz uprawniające do przygotowania audycji w szkolnym radiowęźle, fanty przekazane przez nauczycieli i sesje zdjęciowe.

W tym roku zebrane pieniądze przekazane zostaną na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. W licytacji udało nam się zebrać 407 zł. Największym zainteresowaniem cieszyły się Certyfikaty zwalniające klasę w danym dniu z niezapowiedzianych kartkówek i odpytywania. Za jeden taki Certyfikat klasa 3e przekazała na potrzeby WOŚP aż 105 zł.

Organizatorem XXII finału WOŚP był Samorząd Uczniowski, a samą licytację poprowadził opiekun klubu młodzieżowego pan Sławomir Chmielewski wraz z przedstawicielami Samorządu.

Wspieranie WOŚP jest okazją do kształtowania wśród uczniów wrażliwości i chęci bezinteresownego czynienia dobra- mówią organizatorzy, dlatego cieszymy się, że i w tym roku społeczność naszej szkoły pokazała, że wspólnie działając, można się dobrze bawić i pomagać potrzebującym.

Wszystkim darczyńcom i organizatorom składamy podziękowania.

Samorząd Uczniowski

Zdjęcia wykonała Katarzyna Marciniak