Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

        Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz uczniowie ZSP im. S. Staszica w Nakle nad Notecią zebrali się 03.09.18r. o godz. 915 w hali sportowej, by uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny. Pan dyrektor Dariusz Jan Betscher skierował kilka ciepłych słów do uczniów, witając szczególnie serdecznie tych, którzy po raz pierwszy przybyli do nowej szkoły.

        W imieniu całej społeczności szkolnej podziękował za pełnienie obowiązków dyrektora swemu poprzednikowi – panu Michałowi Hopfingerowi i przywitał pełniącą od dnia 01.09.18r. funkcję wicedyrektora – panią Magdalenę Gapińską.
Pan dyrektor wspomniał też o tych, którzy odeszli od nas w ostatnich tygodniach, a którzy związani byli z naszą placówką – o pani Halinie Ciesielskiej, uczącej w przeszłości w naszej szkole i o zmarłym śmiercią tragiczną uczniu technikum Kacprze Mielcarku.

        Do uczniów i nauczycieli zwróciła się także reprezentująca Starostwo Powiatowe pani Ewa Szłapa, życząc wielu sukcesów i wytrwałości w pokonywaniu trudności. Po zakończeniu uroczystości w hali sportowej uczniowie spotkali się jeszcze w swoich klasach z wychowawcami.

autor: Justyna Narożna