Uczniowie ze Staszica w bajce “Kraina lodu”

Uczniowie Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią w minionym tygodniu po raz kolejny wcielili się w bohaterów z bajki ,,Kraina lodu” i wystąpili przed wspaniałą i niezapomnianą publicznością.
13 stycznia tego roku, w auli naszej szkoły odbyły się przedstawienia dla dzieci z przedszkola oraz dla uczniów klas I-III z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Nr 4 w Nakle nad Notecią. I tym razem udało się bajkowym postaciom przenieść najmłodszych widzów w świat magii, zimowych cudów i zaprosić do wspólnej zabawy.14 stycznia młodzież ze Staszica zagrała dla dzieci z Przedszkola ,, Wesoła Piątka” w Nakle nad Notecią. Bajka dostarczyła uroczej publiczności dużo uśmiechu, radości i wzruszeń . Dzieci zapragnęły , aby Bałwanek Olaf na stałe zamieszkał w przedszkolu i bawił się razem z nimi.
17 stycznia przedstawienie bajkowe ,, Kraina lodu” obejrzały dzieci ze Szkoły Podstawowej w Sadkach. Od samego początku zgromadzeni widzowie obdarzyli występujących aktorów ogromną życzliwością i sympatią, a piosenka ,, Mamy moc” porwała wszystkich do śpiewu i tańca.
Mam nadzieję, że nauczyciele i wychowawcy dzieci także choć na chwilę przenieśli się w zaczarowany ,niepowtarzalny , zimowy świat królestwa Arendelle.
Dziękuję młodzieży za zaangażowanie w przedstawienie i dostarczenie dzieciom wielu wzruszeń. Macie moc!!!
Wioletta Traczyk