Turniej Piłki Nożnej Kobiet z okazji „Dnia Kobiet”.

7. 03. 2014r. w naszej szkole odbył się Turniej w Piłkę Nożną Kobiet z okazji „Dnia Kobiet”. W turnieju uczestniczyło pięć zespołów: ZSP im. S. Staszica w Nakle – gospodarz turnieju, ZSP im. W. Łokietka w Lubaszczu, I LO im. B. Krzywoustego w Nakle, I LO im. S. Wyspiańskiego w Szubinie oraz ZSP im. prof. E. Chroboczka w Szubinie. Rozgrywki przeprowadzono systemem „każdy z każdym”, dlatego rozegrano dziesięć meczy. Dziewczęta pokazały wolę walki oraz swoje wysokie umiejętności, którymi zawstydziłyby nie jednego chłopca z naszej szkoły i nie tylkoJ.

Zespół naszej szkoły wystąpił w składzie: Oliwia Maćkowska – bramkarka, Klaudia Marchewka, Daria Kubik, Karolina Pozorska, Paula Tafelska, Monika Meller, Magda Czarska, Aleksandra Furgała, Agata Witek, Natalia Czechowska,

trener Ewa Welker.

Najważniejszy mecz, bo o pierwsze miejsce rozegrał zespół ZSP „Staszic” z I LO w Szubinie nasze dziewczęta pokazały bardzo ładną grę, ładne składne akcje jednak zabrakło skuteczności i musiały uznać wyższość dziewcząt z Szubina.

Zajęte miejsca:

I miejsce I LO w Szubinie (8 pkt.)

II miejsce ZSP im. S. Staszica w Nakle (6 pkt.)

III miejsce ZSP im W. Łokietka w Lubaszczu (3 pkt.)

IV miejsce ZSP im. prof. E. Chroboczka w Szubinie (2 pkt.)

V miejsce I LO im. B. Krzywoustego w Nakle (1 pkt.)