Targi Edukacji i Pracy w STASZICU

        To już kolejny rok z rzędu kiedy ZSP im St Staszica w Nakle nad Notecią było współorganizatorem wraz z Młodzieżowym Centrum Kariery Targów Edukacji i Pracy. W tym roku odbyły się  pod nazwą: „Ja na rynku pracy: moje talenty i moje kompetencje”.

        01.12.2017 w murach Staszica gościliśmy pracodawców z: Kaufland Polska Markety sp. z o.o.; Tesco Polska Sp. z o.o.; Sherpa International Force Sp. z o.o.; Progres Sp. z o.o.; Komenda Powiatowa Policji; Wojskowa Komenda Uzależnień oraz przedstawicieli uczelni: UKW w Bydgoszczy; Kujawsko – Pomorska Szkoła Wyższa; Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu; Bydgoska Szkoła Wyższa a także szkoły policealne: Cosinus, SKK i Teb Edukacja.

        Targi z ramienia szkoły otworzył Pan Dyrektor Michał Hopfinger a z ramienia MCK Pani Agnieszka Węglicką, która wraz  z Panią Marzeną Tomczak szkolnym doradcą zawodowym były organizatorkami.

        Targi cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Uczniowie ze Staszica, Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowe oraz Liceum Ogólnokształcącego w Nakle nad Notecią chętnie zadawali pytania przedstawicielom pracodawców oraz uczelni wyższych.

autor: Marzena Tomczak