Studniówka 2017 już za nami!

        27 stycznia 2017 maturzyści Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią bawili się na Studniówce. Punktualnie o godzinie 20.00 młodzież rozpoczęła część oficjalną balu i powitała przybyłych gości. Aby tradycji stało się zadość dyrektor szkoły pan Michał Hopfinger dokonał otwarcia studniówki i życzył wszystkim doskonałej zabawy a do młodzieży, skierował słowa by ten bal był dla niej niezapomnianym przeżyciem, które na zawsze pozostanie miłym wspomnieniem młodości. Do maturzystów skierował też pełne życzliwości słowa starosta nakielski, pan Andrzej Kinderman.

        Młodzież kwiatami podziękowała dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom za cztery lata wspólnej nauki w Technikum, przekazaną wiedzę, okazaną pomoc i zachęcanie do pokonywania przeszkód a rodzicom przede wszystkim za wyrozumiałość i cierpliwość. Słowami Adama Mickiewicza prowadzący zaprosili do poloneza.

        Tradycyjnie o północy wychowawcy klas przypięli swoim wychowankom czterolistne koniczynki. W imieniu rodziców i wychowawców dziękuję wszystkim przybyłym na bal za wspaniałą zabawę do białego rana.

        Szczególne podziękowanie dla pani Ewy Welker, nauczycielki wychowania fizycznego, za nauczenie nas układu poloneza. Dziękujemy  restauracji Triumf i firmie gastronomicznej Rudnik za piękne przygotowanie sali, dobre jedzenie i miłą obsługę oraz  prowadzenie studniówki przez sympatycznego DJ Bonda. Firmie Górzyński – Studio dziękujemy za profesjonalne uwiecznienie naszego maturalnego balu.

tekst: Magdalena Gapińska

zdjęcia: Dariusz Górzyński