Oddajemy głosy na Oskara Maisona – ruszyło głosowanie!!!

Plebiscyt !!!
Kochani, ruszyło głosowanie!!!

Oddajemy głosy na Oskara Maisona, ucznia klasy II a wielokrotnego mistrza konkursów tańca w kategorii breakdance.
Pamiętajcie, że każdy głos na wagę pierwszego miejsca w plebiscycie na „Młody Talent Krajny i Pałuk” !!!

        
        
        

Jak głosować???

>>>>>>TUTAJ<<<<<<

Oto informacje z regulaminu plebiscytu:

– na stronie internetowej Stowarzyszenia „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” prezentowane będą sylwetki kandydatów do tytułu „Młody Talent Krajny i Pałuk”.

– głosowanie na kandydatów odbywa się za pomocą komponentu umieszczonego na stronie internetowej: www.krajna-paluki.cna.org.pl. w terminie od 25.10.2017 r. do 17.11.2017 r

– aby zagłosować, głosujący musi zaznaczyć pole przy nazwisku bądź nazwie kandydata i podać swój aktywny adres e-mail. Na podany adres mailowy zostanie wysłany link aktywacyjny.

– do momentu aktywacji można zagłosować ponownie, a poprzedni głos zostanie anulowany (np. w przypadku oddania błędnego głosu). Głos jest zliczany w momencie kliknięcia w link aktywacyjny.

– głosujący może oddać (aktywować) jeden głos na każdego z kandydatów z danego adresu e-mail (raz aktywowany adres e-mail zostanie umieszczony w szyfrowanej bazie danych i uniemożliwia ponowne głosowanie na danego kandydata z tego adresu poczty elektronicznej).

– wyniki głosowania będą publikowane z 24-godzinnym opóźnieniem, a zgłoszenia z wykorzystaniem serwisów oferujących tymczasowe konta e-mail automatycznie pomijane.