Nasze drużyny w półfinałach konkursu NetMasters Cup!

Uczniowie klas informatycznych po raz kolejny mogli uczestniczyć w konkursie NetMasters Cup. Jest to największy w Polsce i  jeden z największych w Europie konkurs wiedzy o Internecie i technologiach informatycznych. W tym roku wystartowało 2,5 tysiąca drużyn – czyli ponad 7,5 tys zawodników.
Formuła konkursu sprawia, że liczy się nie tylko wiedza, ale również doświadczenie praktyczne, umiejętne korzystanie z zasobów internetu, refleks oraz umiejętność współpracy członków drużyny.
Liczba miejsc jest ograniczona i po wstępnych eliminacjach w pierwszym etapie konkursu wystartowały ostatecznie cztery drużyny:Remove Kebab – klasa Ie: Oskar Gacka, Kacper Kuliberda, Hubert Kuliberda.Dym z BOOTa – klasa IIe: Patryk Kuś, Mikołaj Pikulik, Bartosz ŻurekELITA – klasa IIIE: Daniel Chudziński, Adrian Tadych, Monika WoźniakDEUS::4B – klasa IVe: Maciej Witkowski, Paweł Bernaciak, Damian Łacheta
Dwie drużyny: Dym z BOOTa oraz DEUS::4B zakwalifikowały się do drugiego etapu konkursu, zajmując odpowiednie miejsca wśród najlepszych drużyn z naszego okręgu obejmującego województwa: pomorskie, kujawsko-pomorskie i warmińsko-mazurskie.