MECZ NA SZCZYCIE W ALS

Cudowne widowisko zgotowali Nam siatkarze VVS Staszic Nakło, którzy na własnej hali podejmowali lidera II ligi, gr B Absolwentów Gim. Nr 9 z Bydgoszczy. Od początku wiadomo było, że będzie to spotkanie na najwyższym poziomie. Nikt tego dnia na pewno się nie rozczarował. Nasz zespół grał wspaniale, ale jego rywal tego dnia także był dobrze dysponowany, więc wiadomo było, że o zwycięstwie zadecydują drobne błędy.  W pierwszym secie lepsza okazałą się Bydgoszcz, wygrywając na przewagę ( 24:26). W drugim i trzecim secie wszystko układało się po myśli VVS. Prowadzenie 2: 1 w dawało komfort psychiczny wychodząc na kolejnego seta. Wtedy zaczęły się prawdziwe zawody i za tym idące wielkie emocje. „Absolwenci” pokazali pazur i doprowadzili do stanu 2:2. O losach musiał, więc rozstrzygnąć tie-break. Po ostatniej piłce wszystko było jasne. Dwa punkty powędrowały na konto gości. Po spotkaniu opiekun Dariusz Malikowski powiedział” Czujemy lekki niedosyt, ale w meczach na szczycie często drobne błędy potrafiąc zaważyć o ostatecznym wyniku. Nasi chłopacy dali z siebie wszystko, za co im bardzo dziękuje” Mimo porażki, nakielanie nadal są wiceliderem.
VVS Staszic: Patryk Chmara, Jakub Majewski, Adam Kelm, Bartosz Ksobiech, Mateusz Okpisz, Robert Ruciński, Waldemar Wnuk. Opiekun Dariusz Malikowski

VVS Staszic Nakło – Absolwenci Gim. nr 9 Bydgoszcz 2:3 (24:26, 25:22, 26:24, 22:25, 13:15)