Maturzyści zakończyli naukę

               Uroczystość rozpoczęła pani Wioletta Traczyk – Nasze dzisiejsze spotkanie ma charakter niezwykły. Z jednej strony dlatego, że spotykamy się tu w takim gronie po raz ostatni, a z drugiej strony to przecież początek Waszego nowego etapu w życiu. Przed Wami droga prowadząca ku nowym wyzwaniom i możliwościom. Wierzę, że doświadczenia i wiedza, a także otrzymywane wskazówki dodadzą Wam pewności siebie, odwagi i wiary.

               To czas, byście zmierzyli się ze swoimi marzeniami. Życzę Wam zdania egzaminu maturalnego, dostania się na wymarzone studia oraz satysfakcji z wykonywanej pracy, ale przede wszystkim bycia dobrym człowiekiem, tak jak pisał poeta Jonasz Kofta: „Nic bez nas i nic obok, tak życia sens tłumaczyć, by kiedyś stać się sobą. I wiedzieć, co to znaczy”, tego wszystkiego Wam życzę – mówiła do uczniów wicedyrektor szkoły. Życzenia maturzystom złożyli także starosta nakielski Tomasz Miłowski oraz przedstawicielka rady rodziców Lidia Szymańska.

               Zakończenie roku było okazją do wręczenia wyróżnień uczniom, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce. Wyróżnione świadectwa i dyplomy wręczała uczniom wicedyrektor Wioletta Traczyk w asyście wychowawców wyróżnionych uczniów.

W gronie nagrodzonych uczniów za wybitne osiągnięcia w nauce znaleźli się:

Izabela Twardowska
Martyna Kopczyńska
Paweł Szymański
Patryk Niedbalski
Kacper Koliński

Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy wykazywali się działalnością na rzecz szkoły, oraz brali czynny udział w wydarzeniach sportowych.

Wychowawcy klas:

4a Technik logistyk – pan Tomasz Kowalski
4b Technik obsługi turystycznej – pani Małgorzata Fedec
4c Technik ekonomista – pani Marzena Tomczak
4d Technik handlowiec/Technik logistyk – pan Dariusz Betscher
4e Technik informatyk – Wioletta Traczyk

tekst za naklo24.pl