Koncert dla Rodziców

        Dnia 23 lutego 2017 roku w naszej szkole odbyła się XII edycja ,,Koncertu dla Rodziców’’. Oficjalnego rozpoczęcia koncertu dokonał p. dyrektor Michał Hopfinger. Koncert prowadziła p. wicedyrektor Wioletta Traczyk.

        Jest to szczególny koncert, na który zaproszeni zostają rodzice uczniów wyróżniających się w różnych dziedzinach pracy szkoły. Podczas koncertu zaprezentowano filmy przedstawiające sukcesy i dokonania uczniów w nauce, w konkursach i olimpiadach przedmiotowych, w różnych dyscyplinach sportowych. Ponadto wyróżniono młodzież reprezentującą szkołę w Poczcie Sztandarowym,  Klubie HDK, działającą w Szkolnym Kabarecie, Samorządzie Uczniowskim, a także szkolnego fotografa i kronikarza.

        Uczniowie obdarzeni talentem artystycznym zaprezentowali się na scenie. Były utwory muzyczne ( ,, Niewiele mogę ci dać”, ,,Thinking out loud’’, ,,Can’t help falling in love’’,, My heart will go on’’, ,, What’s up”), występy taneczne hip-hop i break dance oraz scenki kabaretowe ,, Telewizor” i ,, Kierownik”.

        Na koniec pierwszej części koncertu wykonawcy wzruszyli rodziców wykonaniem piosenki ,,Cudownych rodziców mam’’. P. wicestarosta Andrzej Kinderman przekazał słowa uznania wszystkim rodzicom, nauczycielom oraz uczniom i pogratulował szkole tak dużych sukcesów.

        Niespodzianką wieczoru było przypomnienie najbardziej znanych piosenek Marka Grechuty w wykonaniu specjalnych gości z Bydgoszczy, p.Dariusza Bagińskiego i p.Jarosława Kołodziejka.

        Kolejną niespodzianką dla wszystkich zaproszonych gości oraz uczniów był – jak przystało na Tłusty Czwartek- słodki poczęstunek.

        ,,Koncert dla Rodziców’’ to ważne wydarzenie w życiu szkoły. Jesteśmy niezwykle dumni z osiągnięć naszych uczniów. Dziękujemy rodzicom, że w tak licznym gronie przybyli na nasze zaproszenie. Mamy nadzieję, że były to niezapomniane chwile. Do zobaczenia za rok!

        Specjalne podziękowania dla p.Sławomira Chmielewskiego , p.Macieja Daniela, p.Rafała Popowskiego i p. Justyny Jamnik-Bojewskiej za przygotowanie, oprawę multimedialną i artystyczną konceru, a także dla występującej na scenie młodzieży.

autor: Wioletta Traczyk