Koło Teatralne w Języku Angielskim

Podczas Drzwi Otwartych uczniowie działający w Kole Teatralnym w Języku Angielskim mieli możliwość zaprezentować  pierwszy zarys swojej ciężkiej pracy nad sztuką wg Williama Szekspira „Makbet”.  Gimnazjalistom odwiedzającym mury naszej szkoły aktorzy zaprezentowali fragment dramatu, w którym Lady Makbet nakłania męża do zbrodni na królu Szkocji.

Scena została nagrana przez opiekuna Klubu Młodzieżowego, pana Sławomira Chmielowskiego, który zdradzał naszym gościom tajniki kręcenia filmów opowiadając o używanym sprzęcie oraz pracy w post produkcji.

Sztuka przygotowywana jest w ramach projektu realizowanego przez Fundację Staszica   i dofinansowywana przez Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią.

Całą sztukę uczniowie naszej szkoły oraz wszystkich szkół ponadgimnazjalnych oraz gimnazjalnych  powiatu nakielskiego będą mieli obejrzeć w czerwcu. Wkrótce podamy dokładną datę premiery.

Sztuka przygotowywana jest w ramach projektu finansowanego przez Fundację Staszica oraz Starostwo Powiatowe w Nakle n. Not.

GALERIA ZDJĘĆ >>>