Kolejne rodziny ze “Szlachetnej Paczki” obdarowane

        Już od kilku lat nasza szkoła uczestniczy w bardzo znanej ogólnopolskiej akcji, a mianowicie w Szlachetnej Paczce. Akcja ta ma na celu pomoc rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej. Nasza młodzież i nie tylko młodzież,  ale także dorośli, jak co roku bardzo aktywnie zaangażowali się w projekt, wcielając się w role darczyńców oraz wolontariuszy. Wybrane rodziny otrzymują rzeczy materialne, które   odpowiadają ich indywidualnym potrzebom, ale często również spełniają marzenia tych najmłodszych.

        W tym roku uczniowie Staszica przygotowali aż trzy paczki: pierwsza tradycyjnie od uczniów technikum informatycznego wraz z wychowawcami, natomiast kolejne dwie z inicjatywy samorządu uczniowskiego, w której wzięła udział pozostała młodzież kształcąca się w technikum:  obsługi turystycznej, handlowego, logistycznego, ekonomicznego i  organizacji reklamy.

        Była to wielka przyjemność, bo dzięki takim akcjom  możemy samemu poczuć  się  Świętym Mikołajem i przypomnieć sobie, o co naprawdę chodzi w Świętach Bożego Narodzenia.

        Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim zaangażowanym w jakikolwiek sposób w tegoroczną Akcję Szlachetna Paczka.

        Wszystkim Darczyńcom życzymy pełnych Radości Świąt Bożego Narodzenia.

autor: Karol Lizak