IV Targi Pracy i Przedsiębiorczości – 2 kwietnia 2014 r. godz. 09:30 – 13:00

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

Projekt pn. “ Szkoła zawodowa świadomym wyborem ” Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Szanowny Wystawco,

mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w IV Targach Pracy i Przedsiębiorczości, które odbędą się  2 kwietnia br., w godz. 9:30 – 13:00, w Hali Sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. St. Staszica   w Nakle nad Notecią.

Ideą przewodnią targów jest promocja firm tworzących miejsca zatrudnienia i udzielenie im kompleksowej pomocy w znalezieniu najlepszych pracowników.

Targi będą również miejscem promowania przedsiębiorczości wśród osób poszukujących nowych ścieżek rozwoju zawodowego, poprzez pokazanie możliwości wsparcia ze strony różnych partnerów rynku pracy.

Dotychczasowe doświadczenia i analiza lokalnego rynku pracy pozwalają przypuszczać, że IV Targi Pracy  i Przedsiębiorczości zgromadzą wielu odwiedzających. Chcemy podczas Targów stworzyć wszystkim wystawcom  jak najlepsze warunki do przeprowadzenia profesjonalnego naboru przyszłych pracowników.

Realizując, Państwa potrzeby rekrutacyjne, dokonaliśmy starannego wyboru partnerów medialnych  i zaplanowaliśmy różne kanały dystrybucji informacji o targach. Jesteśmy przekonani, że udział Państwa firmy znakomicie podniesie prestiż i rangę targów.

Udział w targach jest bezpłatny!!!

Wraz z listem przekazujemy Państwu druk POTWIERDZENIA BEZPŁATNEGO UDZIAŁU   W IV TARGACH PRACY I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI zawierający ofertę targową oraz propozycję wpisu   do OFICJALNEGO KATALOGU tychże, który będzie dystrybuowany przez cały czas ich trwania.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z przesłanymi materiałami, wypełnienie ich i przesłanie pod wskazany  na druku adres, jednak nie później niż do dnia 31 marca 2014 r. Będzie nam niezwykle miło gościć Państwa   na IV Targach Pracy i Przedsiębiorczości.

Oficjalne strony IV Targów Pracy i Przedsiębiorczości : www.pupnaklo.pl, www.powiat-nakielski.pl

ZAŁĄCZNIKI :

– POTWIERDZENIE BEZPŁATNEGO UDZIAŁU W IV TARGACH PRACY I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

– INFORMACJA DLA PRACODAWCÓW