Indywidualnie – pierwsze, drużynowo – trzecie

W piątek, 6 czerwca 2014 r., na strzelnicy w Gimnazjum nr 4 w Nakle nad Notecią odbyły się finałowe zawody Powiatowej Szkolnej Ligi Strzeleckiej w strzelaniu z karabinka pneumatycznego. Nasi uczniowie wywalczyli dwa medalowe miejsca. Indywidualnie na najwyższym stopniu podium w kategorii OPEN stanęła uczennica klasy II a III LO  Romana Kominiak, która także wśród kobiet była bezkonkurencyjna. Natomiast nasza drużyna na finiszu uplasowała się na trzecim miejscu. Szkołę reprezentowali, obok naszej mistrzyni Romany Kominiak, chłopcy z klasy I e Technikum kształcący się w zawodzie technik informatyk: Patryk Gołata, Ariel Libera, Patryk Skulimowski, Kamil Sobieszczyk i Michał Sztyma. Indywidualnie, wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych w kategorii mężczyzn, najlepiej z naszej szkoły wypadł Ariel Libera, który był dziesiąty. Drużyną opiekował się nauczyciel Krzysztof Borus.