Fundacja Wspierania Edukacji im. ks. Stanisława Staszica zmieniła lokalizację

        Dnia 2 maja 2018 Fundacja Wspierania Edukacji im. ks. Stanisława Staszica zmieniła lokalizację. Obecnie Fundacja Staszica zajmuje pomieszczenie udostępnione w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica.

        Dziękujemy dyrektorowi Michałowi Dubowskiemu Nakielskiego Ośrodka Kultury, za możliwość wykorzystywania pomieszczenia w NOK do działalności fundacji, przez blisko dwa lata, a jego pracownikom za miłą współpracę. Jednocześnie dziękujemy dyrekcji Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica za możliwość działalności na terenie szkoły.
        Mamy nadzieję, że ta zmiana przyczyni się do dalszego rozwoju zakresu działań fundacji, zwłaszcza w kontekście tworzenia możliwości staży i praktyk za granicą.
Już w najbliższy piątek na rzece Orlej odbędzie się spływ kajakowy, dofinansowany przez Powiat Nakielski – kolejne spływy kajakowe odbędą się pod koniec maja i w czerwcu. W dniu 28 maja odbędzie się w szkole Dzień Portugalski – podsumowanie projektu POWER „Dobry projekt – dobra szkoła!”, w ramach którego czterdziestu uczniów odbyło staże w firmach w Lizbonie. W czerwcu rozpocznie się realizacja zajęć dla uczniów szkół podstawowych w ramach projektu dofinansowanego przez Powiat Nakielski „Mali detektywi na Krajnie i Pałukach”.

Zarząd Fundacji Staszica: Paweł Gorecki, Agata Pyszka, Izabela Duda