Finał Powiatu Nakielskiego w Piłce Ręcznej.

19.11.2015r. dziewczęta naszej szkoły wzięły udział w Finale Powiatu Nakielskiego w Piłce Ręcznej, które odbyły się w Mycielewie.

Nasz zespół wystąpił w składzie: Karolina Pozorska, Natalia Sosnowska,

Agata Zielińska, Daria Cieżak, Julita Kot, Marta Zmitrowicz, Sara Kałużna, Katarzyna Szemborska, Julia Wolna, Maria Dolatowska, Marta Warmke. Trener Ewa Welker. Dziewczęta zajęły III miejsce. Przegrały dwa mecze z: I LO w Szubinie i ZSP w Kcyni, mimo że walczyły i wzniosły się na szczyt swoich możliwości.

20.11.2015r. w naszej szkole odbył się Finał Powiatu Nakielskiego w Piłce Ręcznej Chłopców. W Finale udział wzięły zespoły: ZSP. im. S. Staszica w Nakle, ZSŻŚ w Nakle, ZST w Kcyni, I LO w Szubinie.

Naszą szkołę reprezentowali: Denis Grubych, Banasiak Krzysztof, Ziarnek Mateusz, Mikołaj Szyc, Karol Bała, Michał Chuchla, Hubert Adamski, Daniel Rocławski, Mateusz Jankowski, Marcin Duda, Krzysztof Wojtasiak, Wiktor Belter. Trener Ewa Welker.

Turniej rozgrywano systemem pucharowym i pierwszy mecz rozegraliśmy z ZST

w Kcyni, który zakończył się naszym zwycięstwem 16:5. Bramki zdobyli: Mikołaj Szyc 6, Mateusz Ziarnek 3, Krzysztof Banasiak 3, Karol Bała 2, Wiktor Belter 1, Michał Chuchla 1. W tym meczu, chłopcy pokazali twardą grę w obronie, skuteczną grę w ataku, była to bardzo ładna gra zespołowa z bramkarzem, którego trudno było pokonać. Niestety, te wszystkie elementy: obrona, atak, strzały do bramki zawiodły w meczu o I miejsce z zespołem ZSŻŚ w Nakle, który przegraliśmy 3:14.

Niewątpliwie bramkarz naszego zespołu Denis Grubych był najlepszym zawodnikiem, nie tylko w naszym zespole, ale również wśród zawodników pozostałych drużyn.

Miejsca drużyn:

I – miejsce ZSŻŚ w Nakle

II – miejsce ZSP im. S. Staszica w Nakle

III – miejsce ZST w Kcyni

IV – miejsce I LO w Szubinie.

GALERIA >>>>>