„Dobry projekt-dobra szkoła”. Przygotowanie językowe uczestników czwartej i piątej tury

        Od poniedziałku 25 września, czternastka uczniów kształcących się z zawodzie technik ekonomista, technik organizacji reklamy, technik logistyk i technik obsługi turystyki rozpoczęła przygotowania językowe, które prowadzi  pani mgr Lucyna Majcher. Popołudniowe zajęcia zakończą się w przyszłą środę.

        Uczniowie mają możliwość wyjazdu dzięki projektowi Dobry projekt-dobra szkoła” w ramach projektu „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego” ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na zasadach programu Erasmus+ w sektorze Kształcenie i Szkolenia Zawodowe, realizowanego przez Fundację Staszica w Nakle nad Notecią.

        Pierwsza siódemka poleci do Lizbony 11 października, a druga siódemka dołączy cztery dni później. Staże potrwają trzy tygodnie.

        Natomiast w dniu dzisiejszym /27.09/ na auli ZSP im. S. Staszica, uczestnikom wyjazdów w drugiej i trzeciej turze, w obecności uczniów przygotowujących się do październikowych wyjazdów, dyrektor szkoły Michał Hopfinger oraz prezes fundacji Paweł Gorecki wręczyli Certyfikaty potwierdzające odbycie staży w portugalskich firmach oraz Certyfikaty ukończonych szkoleń w ramach przygotowania do wyjazdów .